Борці з Полтавщини завоювали чотири «бронзи» на чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів

Цими днями в Хмельницькому відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтавщини, і наші борці повернулися додому з трьома нагородами. Бронзовими призерами у своїх вагових категоріях стали Микола Бурлаков і Тимур Юсов (обидва — у ваговій категорії 65 кілограмів), Данило Тягло та В’ячеслав Чорновіл (обидва — у ваговій категорії 45 кілограмів).

Нагадаємо, напередодні борці з Полтавщини завоювали дві медалі на чемпіонаті України серед юніорів, повідомляє «Полтавщина Спорт».